Profilis
Andrius Stasiulis kuria šviesų dizainą ir vaizdo architektūrą, pasitelkdamas moderniausias šviesų ir lazerių technologijas. Bendradarbiauja su įvairiais Lietuvos muzikiniais teatrais, klasikinės ir populiariosios muzikos atlikėjais, festivalių, parodų ir konferencijų rengėjais.
Nuo 2013 m. dirba „Vilnius City Opera“ (nuo 2014 m. – šviesų skyriaus vadovas). Čia sukūrė šviesų dizainą C. Saint-Saënso operai „Samsonas ir Dalila“ ir parodai „Iš tos operos“ MO muziejuje, taip pat dirbo šviesų dailininko Eugenijaus Sabaliausko asistentu statant operas W. A. Mozarto „Visos jos tokios“, G. Verdi „Trubadūras“, E. Humperdincko „Jonas ir Greta“, G. Puccini „Toska“ ir Marijaus Adomaičio elektroninę operą „e-Carmen“.
Nuo 2018 m. bendradarbiauja su Klaipėdos valstybiniu muzikiniu teatru, čia sukūrė šviesų dizainą E. Balsio operai „Kelionė į Tilžę“, R. Wagnerio operai „Skrajojantis olandas“, G. Donizetti operai „Pulko duktė“, A. Dvořáko operai „Undinė“, šokio spektakliui „Romeo ir Džuljeta“ pagal S. Prokofjevo baletą, šokio projektams „Dėmesio! Baletas“ (2020, 2021), šokio spektaklių triptikui „Doną Kichotė“. Už pastarąjį darbą pelnė „Auksinį scenos kryžių“ (2023).
Kūrė šviesų dizainą Lino Adomaičio turui „Vandenynai“, hiphopo grupės „Lilas ir Innomine“ koncertams ir turui „Viskas“, akordeonininko Martyno Levickio turams „365“ ir „Cinema“, taip pat festivaliui „Midsummer Vilnius“ (2019, 2020), konferencijai LOGIN (2020), „Auksinių scenos kryžių“ ceremonijoms (2020, 2021). Drauge su Eugenijumi Sabaliausku – Marijaus Adomaičio (Ten Walls) turams „Queen“ ir „Lights for the dreams“, koncertams su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru „Ten Walls Symphony“. Bendradarbiaudamas su videografu ir 3D vaizdo projekcijų dailininku Linartu Urniežiu, kūrė vaizdo architektūrą elektroninės šokių muzikos renginių ciklams „Next Station“ ir „Spring Break“ Vilniaus traukinių depe, šviesų ir lazerių kompozicijas 3D projekcijoms ant vandens Neries upėje Sostinės dienoms Vilniuje (2020, 2021).
Šokio projektas „Klaipėda: vakar, šiandien, rytoj“ sujungė praeitį, dabartį ir ateitį
„Eglė žalčių karalienė“: žinomiausią pajūrio meilės istoriją pasakos Anna Chekmarova ir Yan Malaki
RĖMĖJAI
© 2020 Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras.
Visos teisės saugomos įstatymų